O nas

Budujemy, aby spełniać Państwa marzenia.

Madura Deweloper

Madura Deweloper jest firmą założoną w latach 90-tych, jednakże od 2009 roku wiodącym profilem naszej działalności jest budownictwo domów jednorodzinnych, bliźniaczych szeregowych i czterolokalowych.

Filarem naszej działalności jest obecnie budowa i sprzedaż domów na gruntach, które stanowią naszą własność. Wyróżniamy się lokalizacją, którą cechuje bliskość szkół, aptek, szpitali i bliski dojazd do centrum miasta, a zarazem cisza, spokój i zielone otoczenie kiedy chcemy uciec od zgiełku miasta.

Działalność nasza od samego początku była skoncentrowana na rynku szczecińskim i jego pobliskich okolicach, w związku z czym posiadane wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wybór atrakcyjnych lokalizacji – ku zadowoleniu naszych Klientów.

Nie zwlekaj i dzwoń

Pozwól aby Twoje marzenia stały się naszą inspiracją do stworzenia domu dla Ciebie.

POTENCJAŁ

Madura Deweloper może pochwalić się potencjałem, który umożliwia efektywną realizację podjętych inwestycji. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo domy w zabudowie szeregowej, bliźniacze, lokale mieszkalne gotowe deweloperskie, których głównymi atutami są nowoczesne rozwiązania w dziedzinach termoizolacji, instalacji, automatyki, produkcji oraz montażu stolarki okiennej i drzwiowej.

Madura Deweloper jako solidna i profesjonalna firma cieszy się zaufaniem i pozytywnymi rekomendacjami swoich Klientów, dzięki którym rozwijamy się i poszerzamy portfolio naszych inwestycji.

Budownictwo mieszkaniowe to nasza specjalność dlatego cały czas podnosimy swoje kwalifikacje, jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami na rynku, proponujemy najnowocześniejsze innowacyjne rozwiązania. Każdy projekt jest starannie przemyślany i przez nas nadzorowany.

Już dzisiaj możesz stać się właścicielem jednego z energooszczędnych domów, które wyposażone są przez nas w okna trzyszybowe oraz nowoczesne solary dzięki którym obniżasz swoje rachunki i otrzymujesz ciepłą wodę za 0 zł. Aby zadbać o komfort naszego Klienta standardowo wyposażamy nasze domy w odkurzacz centralny z montowaną jednostką główną w garażu, ogrzewanie podłogowe, żaluzje zewnętrzne na parterach wznoszonych budynków oraz niezawodny systemy alarmowy.

Dodatkowym atutem naszej oferty jest bezczynszowa eksploatacja lokali mieszkalnych, dzięki której za rozsądną cenę otrzymają Państwo niepowtarzalne miejsce do życia i spełnienie marzeń o własnym domu. Nasze projekty realizujemy dla ludzi ceniących niezależność, aktywny styl życia oraz kontakt z naturą.

Madura Deweloper to zespół ludzi, który buduje dla ludzi , zaś ich satysfakcja jako Naszych Klientów jest najważniejsza.

UMÓW SIĘ NA PREZENTACJE


    lub zadzwoń do nas

    +48 501 679 678